Прв официјален фан клуб на Милан во Македонија!
Интервју | Кака: Фала Росонери!

Интервју | Кака: Фала Росонери!

Милан ја победи Австрија Виена со резултат од 5-1 и со тоа обезбедија пласман во понатамошната фаза од Лига Европа. На трибините беше присутен и еден од милениците на црвено-црната армија, Рикардо Кака, кој пред мечот излезе на теренот за да ги поздрави навивачите. По...