Прв официјален фан клуб на Милан во Македонија!
Интервју | Гатузо: Потребни ни се победи!

Интервју | Гатузо: Потребни ни се победи!

По безболниот пораз во Хрватска, тимот на Рино Гатузо се враќа на мечевите во Сериа А и тоа против Болоња на Роберто Донадони. Во продолжение ќе ви пренесеме дел од стандардната прес-конференција на Гатузо, пред натпреварот со Болоња: Го познавам Роберто Донадони...